Sompo Sigortadan COVID-19 Teminatlı Yurt Dışı Seyahat Sigortası

Sompo Sigortadan COVID-19 (Koronavirüs) Yurt Dışı Seyahat Sigortası

COVİD-19 YURT DIŞI SEYAHAT SİGORTASI

COVID-19 Yurt Dışı Seyahat Sigortası sizi ve sağlığınızı, bugünlerde dünyayı etkisine almış koronavirüs’ten ve yurt dışında başınıza gelebilecek acil durumlardan koruyor! Koronavirüse karşı sigorta ile en önemli tedbirinizi Sompo Sigorta ile alın. Yurt dışı seyahatinize pandemi korkusu engel olmasın. Pandemi döneminde hastalık riskine karşı, yatarak tedavi teminatının yanında; ülkelerin aldıkları sınır kapatma veya uçuş erteleme gibi kararlarda konaklama sürenizin uzaması durumunda, Sompo Sigorta COVID-19 Yurt Dışı Seyahat Sigortası yanınızda!

COVID-19 Yurt Dışı Seyahat Sigortası Avantajları

  • Covid-19’a ait tıbbi ve yatarak tedavi giderleri, Covid-19 tanısının yurtdışında konulması halinde teminatlar dahilinde karşılanmaktadır.

  • Yurtdışı seyahatiniz esnasında Covid-19 olduğunuz tespit edilmesi ve karantina altına alınmanız nedeniyle yurtdışında gerçekleşecek otel konaklaması, yemek ihtiyacı ve giyim ihtiyacına ait giderler teminat altındadır.

  • Tarifeli uçuşlarda bagajınızın kaybolması, çalınması, zarar görmesi ve bulunamaması durumunda güven altına alınırsınız.

  • Talebiniz üzerine poliçe teminatı kapsamındaki konularla ilgili olarak acil veya gerekli mesajların iletilmesi sağlanacaktır.

Teminat Limiti- Coğrafi Alan

  • Tüm Dünya (ABD Hariç)

 

Gala Sigorta | Kaskomax.com

0216 290 10 90 - 0543 744 67 82

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(543)744-6782